Historie

Kapela vznikla na podzim roku 2008 rozpadem jihlavské skupiny Alastor. Zakládající členové: Petin (zpěv), Hans (basa, vokály), Fero (kytara).

Po několika zkouškách jsme přizvali ke spolupráci Zdeňka Moravského (kytara, vokály). Vyzkoušeli jsme několik bubeníků a s kapelou nakonec začal zkoušet vynikající bubeník Jaroslav Hrůza. Ale Jarda pro nedostatek času, způsobený velkým hudebním vytížením, po několika zkouškách odchází.


V únoru 2009 přichází první vystoupení s dočasně hostujícím bubeníkem z kapely ARAYA. Skupina stále hledá a zkouší další zájemce, ale stále nikoho nenachází.

Na začátku léta roku 2009 přišla krize i na nás. Zdenda Moravský musel změnit zaměstnání a na kapelu už nemá čas. Na jeho místo přichází zpívající kytarista Tomy a po dvou zkouškách těleso vystupuje v pivovarské restauraci.

Po několika úspěšných sezónách Tomy odchází na mateřskou dovolenou, kterého dočasně zastupuje Zdeněk Vrtal.

A je tu nový svěží vítr v podobě Vlasty Římala, který nahradil zaskakujícího Zdendu. Zpívající nadějný kytarista dříve působil v tělese Rudý Voči.

 V září 2015 opouští kapelu spoluzakladajcí člen kytarista František Lorenc zvaný "Fero" a najeho místo nastupuje skvělý kytarista  Aleš Langhamer který současně působí v kapele Mr. Hanky

 Na konci roku 2015 přichází další změna v setavě kapely ,odchází basák Jan ''Hans" Lorenc a na jeho post přichází byvalý člen kapely Aráya Marcel Votava

S jarem 2016 přichází  zpět na post basové kytary Jan "Hans" Lorenc abychom se s vervou pustili do práce na rozšíření repertoaru a vystopení na mnoha akcich.

V Červenci 2019 se rozhodl opustit skupinu kytarista Vlasta Římal a zpět se vrací kytarista František FERO Lorenc

Kontakt

Petr Němeček
777 211 420

BARAKUDA smrčná podzim 2014

DSC03944.JPG